KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7996184
nr 799 6184
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Akvarell, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 'ÄLskande', signerad, motivets mått: 40x29
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 17 december 2012
4.200 kr
4.600 kr
- Klassiska
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien